Pokoje

Nabízíme k ubytování velkou, prostornou, chalupu až pro 19 osob s venkovním zapuštěným bazénem, vířivkou a vinným sklípkem, 10 km od vodní nádrže Nové Mlýny a 10 km od aqualandu Moravia na jižní Moravě.

Celoročně, chalupa 11+1+3kk s max. 16 lůžky a 3 přistýlkami.


Pokoj č.1 - sestává z 2 samostatných pokojů, každý se 2 lůžky, obývací pokoj se sedací soupravou, kde po rozložení vznikne další lůžko standartních rozměrů. Dále součástí pokoje je TV, jídelní kout a kuchyňská linka. Ta je vybavena ledničkou, mikrovlnou troubou, varnou deskou a rychlovarnou konvici. Samozřejmostí je vybavení základním nádobím. Velká koupelna má WC a sprchový kout, vybavena je fénem. 

      

 
Pokoj č.2 - sestává ze dvou propojených pokojů, každý se dvěma lůžky, obývací pokoj se sedací soupravou, kde po rozložení vznikne další lůžko standartních rozměrů. Dále součástí pokoje je TV, jídelní kout a kuchyňská linka. Ta je vybavena ledničkou, mikrovlnou troubou, varnou deskou a rychlovarnou konvici. Samozřejmostí je vybavení základním nádobím. Velká koupelna má WC a sprchový kout, vybavena je fénem. 

     

Pokoj č.3 - třílůžkový pokoj s manželskou postelí a jednou samostatnou postelí. Vybavený je TV, koupelnou s WC a sprchovým koutem.

  

Společná Kuchyň je k dispozici pro horní pokoje, je vybavena indukční varnou deskou, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a základním nádobím, každý pokoj má k dispozici vlastní lednici.

Pokoj č.5 - třílůžkový pokoj s manželskou postelí a rozkládacím pohovkou. Vybavený je TV, koupelnou s WC a sprchovým koutem.

  

Pokoj č.6 - třílůžkový pokoj s manželskou postelí a 1 samostatnou postelý. Vybavený je TV, koupelnou s WC a sprchovým koutem. 

  


V celém objektu je možnost připojení k Wi-Fi. Každý pokoj má svou uzamykatelnou kóji na úschovu kol. Rovněž je možnost posezení na společné terase, která je zastřešená.

Upozornění. Celý objekt je nekuřácký! Pokoje jsou vybaveny citlivými detektory kouře. Objekt je zabezpečen kamerovým systémem. Apartmány Rotunda se vyznačují skvělou polohou a to na kraji menší vesnice Jevišovka přímo na cyklistické stezce vedoucí mezi Brnem a Vídní.  

 

Rezervace


apartmanyrotunda@gmail.com
+420 777 139 309